O INWESTYCJI

Cenisz sobie ciszę, spokój oraz brak wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieszkać w niewielkiej odległości od centrum miasta?

Platinium Apartamenty to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Nowoczesne, pełne energii i charakteru. Mieszkania z duszą przystosowane do Twoich potrzeb oferujące standard jakiego oczekujesz.

Platinium Apartamenty to osiedle, które usytuowane będzie w zielonej i cichej okolicy przy ul. Górnej w Opolu. Trzy budynki mieszkalne, garaż podziemny, zewnętrzne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, cichobieżne windy to tylko mała zapowiedź tego co powstanie. Teren inwestycji otulać będzie piękny i zielony park, w którym będzie można poczuć kontakt z natura, wyciszyć się i zrelaksować.

Budynki mieszkalne będą się charakteryzować nowoczesną formą oraz wysokiej jakości wykończeniami. Niepowtarzalny nastrój tworzyć będą przestronne balkony i tarasy.

Projekt wyróżnia się piękną stylizacją oraz funkcjonalnością, zakłada również wykorzystanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych dla trwałości obiektu, doskonałej wydajności energetycznej i cieplnej.

Osiedle Platinium Apartamenty zagwarantuje mieszkańcom wygodę, bezpieczeństwo oraz dumę z miejsca, w którym będą żyli.

Masz, pytania dotyczące wyboru mieszkania na Platinium Apartamenty? Napisz lub zadzwoń, a my szczegółowo wytłumaczymy Ci każdy aspekt.

KONTAKT

Biuro sprzedaży Atlantis Deweloper:

tel. 77 307 00 72 biuro@atlantisdeweloper.pl

Adres: Szymona Koszyka 45/1, 45-720 Opole